طراحی وب سایت

طراحی سایت اختصاصی

داشتن وب سایت، برای هر کسب و کاری لازم است. طراحی سایت، به عنوان ویترین و فروشگاه آنلاین خدمات و محصولات شماست. زمانیکه مشتریان می خواهند از راه دور، خدمات یا محصولات شما را دریافت کنند، طراحی وب سایت مناسب، به کمک شما می آید.

طراحی وب سایت حرفه ای

در هرروز، صدها سایت در دنیا راه اندازی می شوند، اما همه آنها معروف و پربازدید نمیشوند. در زیر، برخی از ویژگی های یک وب سایت حرفه ای و عالی را بیان میکنیم.

زیبایی در کنار سادگی

جذابیت و زیبایی در طراحی وب سایت، تاثیر زیادی بر روی بازدید کنندگان وب سایت دارد. سایت های جذاب، همیشه مشتریان بیشتری جذب می کنند و افراد، بیشتر به یکدیگر معرفی میکنند. اما در کنار جذابیت، باید به سادگی در استفاده از وب سایت نیز توجه شود. کاربران، نباید در وب سایت سردرگم بشوند و باید بتوانند به سادگی، به تمام بخش های وب سایت مراجعه کنند.

تارنما ، با بررسی کامل مشتریان شما، علایق و رفتارهای آنها و همچنین بررسی عملکرد رقبایتان، وب سایتی جذاب و کاربردی برای شما طراحی و راه اندازی می نماید.

نمایش واکنشگرا

همچنین به دلیل استفاده بیش از حد گوشی های موبایل! باید شرایط نمایش مناسب وب سایت و صفحات در موبایل و تبلت را نیز فراهم کنید. کاربران موبایل هرروز بیشتر میشوند، نمایش صحیح و اندازه مناسب متن ها و تصاویر در موبایل، بسیار اهمیت در جذب کاربران موبایلی دارد. به امکان نمایش سایت در سایزهای مختلف، واکنشگرا یا ریسپانسیو (Responsive) می گویند.

شرکت طراحی وب سایت تارنما، با تمرکز بر طراحی مناسب برای کاربران موبایل، تمامی وب سایت ها را بصورت کاملا واکنشگرا طراحی و راه اندازی میکند.

سرعت بارگزاری

زیبایی در طراحی وب سایت، نباید باعث افزایش زمان بارگزاری سایت گردد. کاربران امروزی، حتی برای وب سایت های جذاب، حوصله منتظر ماندن را ندارند. وب سایت شما باید در کنار جذابیت و زیبایی، ساده و سریع باشد. کاربران، باید بتوانند در وب سایت شما، به سادگی در صفحات و خدمات شما جابجا شوند و سرعت کم در بارگزاری صفحات، ممکن است باعث خروج کاربر از وب سایت شما گردد.

شرکت طراحی وب سایت تارنما، تمامی سایت های ارائه شده خود را از لحاظ سرعت بارگزاری بررسی و آزمایش میکند. جهت بررسی سرعت وب سایت، از وب سایت های معروفی مانند GTmetrix استفاده می شود. ما پس از راه اندازی کامل، حداقل امتیاز سرعت 97% را تضمین می کند.

وب سایت شما در صفحه اول گوگل

جهت نمایش وب سایت در صفحه اول گوگل، موارد زیادی باید رعایت شوند. همچنین سئو و بهینه سازی وب سایت، از موارد مهم در طراحی یک وب سایت حرفه ای می باشد. تارنما، سایت شما را، با بهترین کیفیت طراحی و اجرا می نماید.
برخی از نکاتی که در بهینه سازی وب سایت برای گوگل انجام خواهد شد را در زیر مشاهده نمایید.

استاندارد سازی کدهای سایت

طراحی وب سایت تارنما، تمامی کدنویسی های وب سایت را با استانداردهای طراحی وب سایت اجرا و راه اندازی می کند. تاییدیه کدنویسی های استاندارد، دریافت خواهد شد.

افزایش سرعت وب سایت

کوچک سازی تمامی کدنویسی ها، تصاویر، فایل ها و اعمال تنظیمات حرفه ای سرور جهت به حداکثر رساندن سرعت وب سایت، از ضمانت های تارنماست.

استفاده از کدهای هوشمند

تارنما، وب سایت شما را توسط کدهای غنی شده طراحی و اجرا می کند. در طراحی سایت، کدهای Schema، محتوای وب سایت شما را برای گوگل قابل درک میکنند.

سئو اولیه و راهنمای همیشگی

تارنما، محتوای اولیه وب سایت را بهینه سازی می کند و پس از تحویل مدیریت وب سایت به شما، جهت بهینه سازی محتوای سایت، برای همیشه در کنار شما خواهد بود.

طراحی وب سایت یک هنر است

طراحی وب سایتی زیبا و کاربردی، برای جذب مشتریان شما، تخصص ماست.

جهت مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرید.
تماس 66127278-021

Image placeholder

طراحی وب سایت خود را به تارنما بسپارید ...

همین حالا با شماره 66127278-021 تماس بگیرید و با متخصصین طراحی وب سایت مشورت کنید. ایده خود را مطرح کنید و بهترین راه حل را دریافت کنید.

طراحی وب سایت هدفمند

اولین هدف وب سایت، رفع نیازها و ارائه بهبود در عملکرد شرکت و یا سازمان شماست. وب سایت خوب باید چنین قابلیتی داشته باشد.

طراحی زیبا و کاربردی

کاربردی بودن وب سایت دلیل بر زشت بودن سایت نیست! در اولین نگاه کاربران به وب سایت، باید جذاب و ترغیب کننده باشد.

دوست موبایل و تبلت

بسیاری از کاربران اینترنت، با تلفن همراه و یا تبلت وارد وب سایت شما خواهند شد. پس آماده سازی فضایی مناسب برای آنها مهم است.

بهینه سازی برای گوگل و یاهو

ممکن است بسیاری از افراد، شما را نشناسند و یا آدرس وب سایت شما نداشته باشند، پس در اول جستجوی های گوگل بودن بودن مهم است!

امنیت بالا

خیلی ها هستند که با اهداف مختلف، اقدام به هک و یا دزدین اطلاعات مشتریان شما میکنند. امنیت و محافظت از وب سایت به عهده ماست.

سرعت بالا

درسته که باید صبور باشیم، ولی کاربران اینترنت برای نمایش وب سایت، خیلی صبر ندارند. سرعت نمایش وب سایت از اهمیت ویژه ای برخورداره.

مدیریت ساده و حرفه ای

شما باید توانایی مدیریت تمام بخش های وب سایت را داشته باشید، سادگی در کنار پیچیدگی های مدیریت یک وب سایت اهمیت زیادی دارد.

پشتیبانی و آموزش

ما کنار شما هستیم و مطمئن خواهیم شد که هیچ مشکلی برای وب سایت شما بوجود نیاید. همیشه میتونید رو ما حساب کنید.

قابلیت ارتقاء

وب سایت خوب، باید زیرساختی مناسب جهت ارتقاء داشته باشد، درغیر اینصورت حتما هزینه های زیادی در آینده باید پرداخت کنید.

هدیه مورد نیاز!

با طراحی وب سایت، یک نسخه سامانه پیامک پیشرفته با خط اختصاصی جهت ارسال پیامک و فضای میزبانی سایت را از ما هدیه بگیرید.

قیمت مناسب

تعرفه طراحی وب سایت تارنما، پس از بررسی موارد بسیار تعیین شده است. ما تلاش می کنیم هزینه ای معقول اعلام کنیم.

پرداخت در دو قسط

جهت سهولت در پرداخت مشتریان عزیز، امکان پرداخت هزینه راه اندازی اولیه وب سایت، در دو حالت 6 ماهه و کامل فراهم شده است.

انواع طراحی وب سایت

ما در تارنما، جهت سولت و تسریع در راه اندازی وب سایت، طراحی وب سایت را به چند دسته تقسیم نموده ایم. شما می توانید امکانات مختلف هرکدام را بررسی و درصورتیکه امکانات خاصی مد نظرتان است، می توانید سفارش دهید.

طراحی وب سایت شخصی

وب سایت شخصی جهت نمایش بیوگرافی، رزومه، آثار، تولیدات، اخبار و ...

اطلاعات بیشتر

طراحی وب سایت شرکتی

وب سایت شرکتی جهت نمایش خدمات، محصولات، اخبار، ارتباط با مشتری و ...

اطلاعات بیشتر

طراحی فروشگاه آنلاین

فروش آنلاین محصولات و خدمات و امکان اتصال به درگاه های پرداخت بانکی

اطلاعات بیشتر

شما می توانید جهت مشاوره و طرح ایده خود با ما صحبت کنید ...
تماس با تارنما

نمونه کارهای طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین

طراحی وب سایت فروشگاهی، یا فروشگاه آنلاین، جزو پر درآمدترین سایت های دنیا می باشد. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، مزایای زیادی دارد.

پشتیبانی رایگان

طراحی وب سایت تارنما، خدمات پشتیبانی، بررسی فنی و بکاپ گیری هفتگی بصورت رایگان در سال اول را برای تمامی وب سایت های طراحی شده ارائه میدهد.

پنل پیامک و خط هدیه

به همراه تمامی وب سایت های طراحی شده توسط تارنما، یک نسخه پنل ارسال و دریافت پیامک به همراه یک خط اختصاصی پیامکی، هدیه داده میشود.

هاست و دامنه رایگان

با سفارش طراحی وب سایت به شرکت تارنما، دامنه ir. و com. و همچنین یک گیگابایت هاست اختصاصی خود را به مدت یکسال از ما هدیه بگیرید.

طراحی وب سایت با مدیریت آسان

مدیریت ساده در کنار پیچیدگی های یک وب سایت، ممکن است باعث کاهش کیفیت خدمات وب سایت شود.
سیستم مدیریت تارنما، به زبان فارسی و کاملا ساده طراحی شده است، بخش های پیچیده مدیریت سایت، از بخش های دیگر جدا شده و مدیریت وب سایت را بسیار آسان کرده است.

Image placeholder
آموزش مدیریت و بروزرسانی

تارنما، پس از طراحی و راه اندازی وب سایت شما، مدیریت کل وب سایت را بصورت رایگان به شما آموزش خواهد داد.
همیشه و در هر لحظه می توانید با پشتیبانان وب سایت تماس بگیرید و سوالات خود، در رابطه با نحوه مدیریت سایت خود را مطرح و راهنمایی دریافت نمایید.

مزایای وب سایت شرکتی

وب سایت، امکان حضور هر مجموعه، شرکت و سازمان را در دنیای وب فراهم می کند. داشتن وب سایت مانند داشتن یک مغازه، فروشگاه و یا مکانی است که دارای هیچ محدودیت مکانی و زمانی نیست و در دسترس کل جهان می باشد.

  • ایجاد برند و اعتبار
  • فروش آنلاین و درآمدزایی
  • کاهش بسیاری از هزینه ها
  • بازاریابی 24 ساعته
  • تبلیغات موثر
  • جذب مشتری خارج از محدوده جغرافیای
  • ارتباط آسان و مستقیم با مشتری ها
طراحی وب سایت شخصی تارنما

لیست قیمت طراحی وب سایت

پس از مشاهده لیست قیمت طراحی وب سایت، می توانید بصورت آنلاین سفارش دهید تا مشاوران طراحی سایت با شما تماس بگیرند.

قیمت طراحی وب سایت شخصی قیمت طراحی وب سایت شرکتی قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی

سوالات متداول طراحی وب سایت

برخی از سوالات و مسائلی که عموما توسط مشتریان طراحی وب سایت مطرح می شود، به شرح ذیل است.

دامنه یا دامین (Domin) به آدرسی گفته می شود که شما با وارد کردن آن در مرورگر خود به سایت مورد نظر دسترسی پیدا میکنید. به طور مثال tar-nama.com دامنه وبسایت تارنما می باشد. نام دامنه شما باید مطابق با نوع فعالیت و رویکرد شما انتخاب شود. هر وب سایتی باید یک دامنه اختصاصی داشته باشد.
جهت بررسی خالی بودن دامنه، به صفحه جستجوی دامنه مراجعه نمایید. همچنین برای راهنمایی بیشتر جهت انتخاب نام مناسب دامنه، کلیک نمایید.

به مقدار فضایی که محتویات یک وبسایت از اینترنت اشغال میکند فضای میزبانی یا هاست گفته می شود. این فضا از چند مگابایت تا چند گیگابایت براساس نیاز متفاوت است.

قیمت تمام شده طراحی وب سایت، به عوامل محتلفی مانند آدرس های دامنه، میزان هاست، سیستم مدیریت وب سایت، گرافیک و ظاهر وب سایت، استفاده از انیمیشن، تکنولوژی های بکار رفته در سایت و ... وابسته می باشد.

هزینه طراحی وب سایت، نسبت به امکانات آن متفاوت است، گروه طراحی وب سایت تارنما، جهت سهولت در قیمت گذاری، امکانات مختلف را قیمت گذاری نموده است. اگر نیاز به امکانات خاصی دارید، که در لیست قیمت ها وجود نداشت، می توانید با مشاوران ما صحبت و استعلام قیمت نمایید.
جهت اطلاع از قیمت طراحی وب سایت کلیک نمایید.

پشتیبانی وب سایت، شامل بکاپ گیری اطلاعات بصورت هفتگی، بررسی و رفع خطاهای برنامه نویسی، افزایش و ارتقا امنیت وب سایت می باشد.

بله، تمامی وب سایت های طراحی شده توسط تارنما، توسط مشتری قابل مدیریت و بروزرسانی می باشد. همجنین امکان تعیین چند مدیر، باسطح دسترسی های مختلف جهت مدیریت وب سایت، نیز وجود دارد.

استاندارد سازی کدها در طراحی وب سایت، به این معناست که تمام کدها توسط ابزارهای آنلاین بررسی و صحت سنجی شوند. این استانداردسازی، تاثیر زیادی در سئو وب سایت دارند.

سیستم مدیریت وب سایت، به نرم افزاری که کنترل و مدیریت و نمایش محتوای وب سایت را به عهده دارند میگویند. سایت های طراحی شده توسط تارنما، نسبت به نیاز های مختلف و نوع وب سایت، از سیستم های مختلفی به کار رفته است.
شما می توانید سیستم مورد نظر خود را پیشنهاد دهید، درغیر اینصورت، مناسبترین سیستم برای شما راه اندازی خواهد شد.

سئو اولیه وب سایت، شامل استانداردسازی کدها، افزایش سرعت وب سایت، استفاده از کدهای هوشمند Schema و سئوی محتوای اولیه می باشد. تمامی این موارد توسط ابزارهای آنلاین تست و آنالیز خواهد شد.
همچنین سیستم های مختلف آنالیز حرفه ای بازدید کنندگان شامل کلمه کلیدی جستجو، کشور و شهر، نوع دستگاه، صفحات بازدید شده و ... نیز فعال می گردد.

با سفارش طراحی وب سایت، دامنه و هاست رایگان به مدت یکسال، یک نسخه پنل پیامک پیشرفته و یک خط اختصاصی جهت ارسال و دریافت پیامک به مدت نامحدود دریافت نمایید. همچنین، پشتیبانی وب سایت در سال اول رایگان می باشد.

بله امکان ارتقا تمامی وب سایت های طراحی شده وجود دارد.

اگر نیاز به طراحی وب سایت حرفه ای در ایران را دارید، همین حالا با مشاوره فنی تارنما تماس بگیرید.
مشاوره طراحی سایت

نمونه کارهای طراحی وب سایت

طراحی وب سایت عصر جدید
طراحی وب سایت بلند پایه آذر
طراحی وب سایت انجمن خوشنویسان ایران
طراحی وب سایت چرم بوفالو
طراحی وب سایت چرم دگرمان
طراحی وب سایت دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر
طراحی وب سایت شرکت CCM
طراحی وب سایت ماکت برتر
طراحی وب سایت شرکت پویا گستر
طراحی وب سایت پیمان جوانمرد
طراحی وب سایت درب اتوماتیک دورنیکا
طراحی وب سایت درین کاشت مانا
طراحی وب سایت غذای حیوانات درینکلی
طراحی وب سایت مرجع شماره موبایل
طراحی وب سایت مرجع خدمات حقوقی وکیلیک
طراحی وب سایت اپلیکیشن رمضان
طراحی وب سایت اپلیکیشن مراقبت پوست و مو
طراحی وب سایت اپلیکیشن جستجوی دامنه
طراحی وب سایت اپلیکیشن راهکارهای تبلیغاتی
طراحی وب سایت اپلیکیشن ابزار اینستاگرام
طراحی وب سایت اپلیکیشن مادرانه
طراحی وب سایت خدمات معماری Zazall
طراحی وب سایت علی یعقوبی
طراحی وب سایت خشایار ربانیان
طراحی وب سایت تینا تجدد
طراحی وب سایت فتوگرافی صدرا

سفارش آنلاین طراحی وب سایت

شما می توانید وب سایت مورد نظر خود را بصورت آنلاین سفارش دهید تا مشاوران ما پس از بررسی با شما تماس بگیرند.

سفارش طراحی وب سایت شخصی سفارش طراحی وب سایت شرکتی سفارش طراحی وب سایت فروشگاهی