Image placeholder
IOS و اندروید

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی حرفه ای انواع اپلیکیشن های فروشگاهی، خدماتی، گالری، رستوران، با مناسبترین قیمت

طراحی اپلیکیشن برای هر کسب و کاری لازم است

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS نیاز به برنامه نویسی پیشرفته و متخصصین حرفه ای دارد. همچنین هزینه های برنامه نویسی، ممکن است بسیار زیاد باشد. پس با تارنما همراه باشید.

  • طراحی زیبا، ساده و کاربر پسند
  • برنامه نویسی هوشمند و بروز
  • اجرای سریع و آسان اپلیکیشن

مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل

بعنوان یک کسب و کار، یکی از مهم ترین مسائلی که برای بازاریابی، فروش و کسب درآمد باید در نظر بگیرید، حضور در جاهایی است که مشتریانتان حضور دارند.

سفارشی سازی اپلیکیشن

اپلیکیشن موبایل امکان ایجاد ارتباط مناسب با مشتریان بر حسب علایق، مکان، استفاده، رفتار و غیره را فراهم می کند. با اپلیکیشن موبایل بهتر می توان یک تجربه سفارشی شده برای مشتریان فراهم کرد.
سفارشی سازی علاوه بر بهبود تجربه مشتریان، نرخ تبدیل مشتریان را نیز افزایش می دهد. به عبارت دیگر باعث میشود که مشتریان تمایل بیشتری به خرید محصولات یا خدمات داشته باشند.

ارسال نوتیفیکیشن

ارسال ایمیل های تبلیغاتی بصورت گسترده در گذشته، باعث کاهش کارایی و نرخ باز کردن ایمیل ها شده است.
طراحی اپلیکیشن موبایل، باید بصورتی باشد که امکان ارسال هرنوع پبام و اطلاع رسانی رسانی به کاربر وجود داشته باشد. این پیام ها می تواند برای هر کاربری شخصی سازی شده و پیشنهادات و تخفیفات برای هر کاربری، اختصاصی گردد که از طریق ارسال نوتیفیکیشن امکان پذیر است.

استفاده از امکانات موبایل

اپلیکیشن های موبایل امکان استفاده از امکانات موبایل مثل دوربین، جی پی اس، تماس تلفنی و غیره را دارند. آن ها می توانند از دوربین موبایل برای اسکن بارکدها، از NFC برای پرداخت ها، از GPS برای اتصال به نقشه ها استفاده کنند.
این امکانات، وقتی که درون یک اپلیکیشن موبایل اختصاصی استفاده می شوند، می توانند یک تجربه لذت بخش و تعاملی را برای کاربر فراهم کنند.

دسترسی آفلاین و آنلاین

اگرچه اپلیکیشن ها برای انجام اغلب کارهایشان ممکن است به اتصال اینترنتی نیاز داشته باشند، همچنان می توانند محتوا و کارکردهای اصلی را در حالت آفلاین به کاربران ارائه کنند.
با یک کلیک در موبایل، امکان دسترسی آنی به اطلاعات اپلیکیشن موبایل وجود دارد. اما وب سایت، چنین ویژگی نداشته و جهت نمایش وب سایت، حتما باید به اینترنت متصل باشید.

برندینگ حرفه ای

هر اپلیکیشن موبایلی بر حسب برند شرکت طراحی می شود و شما می توانید ظاهر اپلیکیشن خودتان را بر حسب چشم اندازی که برای شرکت خودتان در نظر گرفته اید، طراحی کنید.
وقتی که شرکت شما از تکنولوژی های روز مثل اپلیکیشن موبایل استفاده می کند، ناخودآگاه این حس را به مشتریانتان می دهد که شما یک شرکت کاملا بروز، خلاق و نوآور هستید.

سرعت فوق العاده

اپلیکیشن های موبایل معمولا ۱٫۵ برابر سریع تر از وبسایت ها هستند. اپلیکیشن های موبایل، اطلاعات را در حافظه گوشی ذخیره می کنند و لذا در کسری از ثانیه می توانند آن داده ها را فراخوانی و بصورت آفلاین نمایش دهند.
اما در وبسایت، داده ها باید از سرور استخراج شوند که ممکن است از چند ثانیه تا چند دقیقه بر حسب سرعت شبکه و اندازه داده ها طول بکشد.

قبل از هرکاری مشورت کنید

همین حالا بصورت رایگان با مشاوران تارنما، تماس بگیرید.

گروه فنی و طراحان تارنما، آماده ارائه مشاوره رایگان به شما می باشند.

قیمت طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن موبایل، شامل هزینه ها و بخش های مختلفی از قبیل، طراحی گرافیک اپلیکیشن، برنامه نویسی در اندروید و IOS ، برنامه نویسی سمت سرور و ... می باشد.

طراحی اپلیکیشن واقعیت افزوده

طراحی اپلیکیشن واقعیت افزوده

ساخت اپلیکیشن واقعیت افزوده

قیمت (تومان)

21/000/000

طراحی اپلیکیشن رزرو دکتر

طراحی اپلیکیشن رزرو دکتر

ساخت اپلیکیشن رزرو دکتر

قیمت (تومان)

17/000/000

طراحی اپلیکیشن فروشگاه میوه

طراحی اپلیکیشن فروشگاه میوه

ساخت اپلیکیشن فروشگاه میوه

قیمت (تومان)

18/000/000

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

ساخت اپلیکیشن سفارش غذا

قیمت (تومان)

13/000/000

طراحی اپلیکیشن آموزش مجازی

طراحی اپلیکیشن آموزش مجازی

ساخت اپلیکیشن آموزش مجازی

قیمت (تومان)

26/000/000

طراحی اپلیکیشن نیکوکاری

طراحی اپلیکیشن نیکوکاری

ساخت اپلیکیشن نیکوکاری

قیمت (تومان)

8/500/000

Image placeholder
چرا ساخت اپلیکیشن موبایل؟

ایده اصلی برای اپلیکیشن

  • Perfect for modern startups
  • Built with customization and ease-of-use at its core
  • Quality design and thoughfully crafted code