http://tar-nama.com/fa/feed/rss2/ fa-ir Fri, 09 Dec 2016 11:10:00 +0330 برای خرید به من فرصت دهید! http://tar-nama.com/fa/page/281/برای خرید به من فرصت دهید!/ Thu, 01 Jan 1970 03:30:00 +0330 5 روش تارنما برای کسب رضایت مشتریان! http://tar-nama.com/fa/page/270/5 روش تارنما برای کسب رضایت مشتریان!/ Thu, 01 Jan 1970 03:30:00 +0330 5 انگیزه برای خرید محصولات شما! http://tar-nama.com/fa/page/241/5 انگیزه برای خرید محصولات شما!/ Thu, 01 Jan 1970 03:30:00 +0330 انگیزه کوه‌ها را جابجا می‌کند! http://tar-nama.com/fa/page/240/انگیزه کوه‌ها را جابجا می‌کند!/ Thu, 01 Jan 1970 03:30:00 +0330 افزایش فروش با بازاریابی مستقیم! http://tar-nama.com/fa/page/215/افزایش فروش با بازاریابی مستقیم!/ Sun, 02 Dec 1392 00:00:00 +0325 تبلیغات در محیط ! http://tar-nama.com/fa/page/200/تبلیغات در محیط !/ Thu, 01 Jan 1970 03:30:00 +0330 استفاده از فهرست مشاغل ! http://tar-nama.com/fa/page/183/ استفاده از فهرست مشاغل !/ Thu, 01 Jan 1970 03:30:00 +0330 تبلیغات تلویزیونی ! http://tar-nama.com/fa/page/163/تبلیغات تلویزیونی !/ Thu, 01 Jan 1970 03:30:00 +0330 تبلیغات در رادیو ! http://tar-nama.com/fa/page/146/تبلیغات در رادیو !/ Sat, 08 Oct 1391 00:00:00 +0325 تبلیغات در روزنامه ها ! http://tar-nama.com/fa/page/74/تبلیغات در روزنامه ها !/ Wed, 05 Jan 1391 00:00:00 +0325 داشتن طرح توسعه ! http://tar-nama.com/fa/page/73/داشتن طرح توسعه !/ Sun, 06 Nov 1391 00:00:00 +0325 قیمت گذاری ! http://tar-nama.com/fa/page/72/قیمت گذاری !/ Sun, 06 Nov 1391 00:00:00 +0325 ارائه خدمات به مشتری ! http://tar-nama.com/fa/page/63/ارائه خدمات به مشتری !/ Sat, 06 Aug 1391 00:00:00 +0325 ساخت فهرستی از مشتریان احتمالی ! http://tar-nama.com/fa/page/62/ساخت فهرستی از مشتریان احتمالی !/ Thu, 11 Aug 1391 00:00:00 +0325 انتخاب بازار هدف ! http://tar-nama.com/fa/page/61/انتخاب بازار هدف !/ Wed, 06 Jul 1391 00:00:00 +0325 بررسی رقیبان ! http://tar-nama.com/fa/page/60/بررسی رقیبان !/ Wed, 06 Jul 1391 00:00:00 +0325 چرا مشتریان خرید می کنند؟ http://tar-nama.com/fa/page/59/چرا مشتریان خرید می کنند؟/ Fri, 06 May 1391 00:00:00 +0325